Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZiomCraft[40 slotow][Surv+Frakcje][24/7][Dedyk]


Tropika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZiomCraft

de2zjo.gifAdres IP: s26.mineserv.eu:7118

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Frakcje i wszystkie potrzebne do survivalu

1337425578-U363900.png

HeadAdmin: Ziomek0031 HeadAdmin : kakacper Admin:Mioszko Budowniczy: adri29 Policjant: Akhil

1337425590-U363900.png

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Bardzo przepraszamy

lecz na daną chwilę będzie włączona biała lista

Nikt nie wejdzie na serwer ponieważ HeadAdmini

naprawiają spawn.

To wszystko przez MrScythe i JustMe

Rozstrzelali spawn wyrzutnią TNT

Ps.

Wszystkim mamom

Z okazji Twojego dnia Mamo.

Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,

każdym czułym serca uderzeniem

i każdym z niego płynącym życzeniem

zdrowia, sił i codziennej radości

wraz ze słowami największej wdzięczności.

Za wszystkie dla mnie trudy

i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.

Opublikowano

Kiedy będzie online serwer ?? bo chce pograć ten serwer jest jeszcze taki spoko a reszta to sama lipa robią po 10 slotów i graj na takim czymś. Tropika skąd wiesz ze to MrStyche i JustMe pewnie od Policjanta Akhila tak ?? grałem wczoraj na serwerze i wiem dobrze ze Akhil nie lubił ich więc mógł sam rozwalić i na nich złożyć wiem ze to nie oni bo w tedy miałem z nimi wojnę i to na pewno nie mogli być oni.

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

bylam przy tym , i widziałam jak oni rozwalali

A Akhil ich kickowal , a że bana nie może dać...

Ja mu powiedziałam że to oni

Oni rozwalali Spawna od 23 do 1:30

mam takie coś że nie widać mnie na /who ^^

i jeszcze maja na spawnie claima

i wyzywali tego na b na J i Akhila

 

Nic dodać , nic ująć

Opublikowano

Nie kłam bo nie maja claima na spawnie i nikogo nie wyzywali bo bym widział a tak w ogóle o ktorej on będzie serwer ? a po 2 daj dowody ze tak robili może masz ssa ???

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

Mozliwe ze dziś. Ale najlepiej spytać sie HeadAdminow na ts

lub na Skaypie

Coś na czacie pisalo ze ten na b ma nagranie

a wogole i tak dostana bana za bicie na spawnie , claim na spawnie (sam mogles sprawdzic),i wulgaryzmy (mowilam ze obrazali).

Opublikowano

pewnie robia od 0 albo niedorajdy spawna nie umia robic...

bo wczescniej jakis eliot powiedzial ze tamten byl skopiowany

Opublikowano

ja tez nie rozumim dlaczego nie zalozyli....

moze nie wiedza jak ? :P

ps

jak wlacza serwer to bede grac jako widoczna :q

Moim skromnym zdaniem warto poczekac , nawet jak bedze od nowa

moze pluginy edytują? :P

Żeby dziś włączyli...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...